REKLAMCILIK VE YENİ MEDYA ALT KURULU

Elif SAYIN

Direktör & Yönetim Kurulu Üyesi
elif.sayin@buik.net

Kerem YİĞİT

Koordinatör
kerem.yigit@buik.net

Dilsu TANAL

Koordinatör
dilsu.tanal@buik.net

Batuhan AKTAŞ

Koordinatör
batuhan.aktas@buik.net

İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün alternatif yanlarından birini temsil eden Reklamcılık ve Yeni Medya Alt Kurulu düzenlediği etkinliklerle reklam dünyasının atmosferini Boğaziçi Üniversitesi’ne taşıyor. BUİK, Reklamcılık ve Yeni Medya Alt Kurulu ile Boğaziçi’nde reklamcılık ve iletişim sektörüne dair faaliyet gösteren tek kulüp özelliğini taşımaktadır. Alt Kurulun asıl amaçları arasında, iletişim ve reklamcılık sektöründe kariyer hedefleyen öğrencilere bu yolda yardımcı olmak, onlara ilgilendikleri alanda faydalı olacak aktiviteler düzenlemek yer alıyor.

Reklamcılık ve Yeni Medya Alt Kurulu’nun yıl içerisinde düzenlediği en büyük etkinliği Adhere Reklamcılık Günleri’dir. Bunun yanı sıra Q&A Sessions, sektörel eğitimler, workshoplar ve geziler ile güzel vakit geçirirken aynı zamanda üyelerine kendilerini geliştirme imkanı sunmaktadır.

Q&A Sessions ile her sektörden üst düzey yönetici ve CEO’ları, ünlü isimleri, influencer’ları ağırlayarak öğrencileri ilham dolu ve motive edici kişilerle buluşturmaktadır.

Bu sene 12.si düzenlenecek olan ADhere Reklamcılık Günleri reklamcılığa dair güncel konuların irdelendiği, kampüsün tek reklamcılık etkinliğidir. Sektörden önde gelen isimlerin, markaların ve ajansların yanı sıra ünlü isimler ve influencer’ların katılımıyla gerçekleşmektedir. Adhere, katılımcılarının gelişimini desteklemekte ve bu alanda kariyer düşünen öğrencilerin amaçları doğrultusunda sektörle tanışma adımları için önemli bir fırsat sağlamaktadır. Bu sene 17-18 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleşecek ADhere Reklamcılık Günleri ile reklamcılığın kalbi bu sene de Boğaziçi’nde atmaya devam edecek.